Login:     Hasło:    
<< porwót do spisu treści


Lochy

   Lochy były niegdyś głównym siedziskiem goblinów panujących w krainie Ninderleht. Teraz pozostały same zgliszcza i niezbadane setki kilometrów podziemnych korytarzy. Prawdopodobnie lochy nie przetrwałyby dnia gdyby nie ich jedyne magiczne drzwi, które są otwierane jednym kluczem. Poza tym przebywanie w lochach jest możliwe tylko przez pewien czas.

Lokalizacja lochy jest miejscem gdzie zalegają skarby. Aby do nich się dostać należy posiadać klucz, który pozwala nam na JEDNORAZOWE otworzenie drzwi. Po otworzeniu, klucz znika nam z ekwipunku a lochy stoją przed nami otworem.


Zasada poruszania się po lochach

Po lochach poruszamy się zwiedzając coraz to niższe poziomy, których w sumie jest 40. Na każdym z nich możemy znaleźć:
- złoto (dowolny poziom)
- czerwony kwiat (od 5 poziomu lochów)
- niebieski kwiat (od 7 poziomu lochów)
- trucizna (od 15 poziomu lochów)
- zielony kwiat (od 20 poziomu lochów)
- magiczny zwój (od 30 poziomu lochów)
- diament (od 30 poziomu lochów)

Przemieszczając każdy poziom istnieje jednak ryzyko, iż wpadniemy w pułapkę co spowoduje, że stracimy 100 punktów energii. Jeżeli nasza energia spadnie do zera, wówczas uciekamy i nasze zwiedzanie lochów kończy się. Wniosek z tego jest taki, iż do lochów wchodzimy tylko z pełną energią.


Skąd zabrać klucz do lochów?

Klucz do lochów możemy wymienić za klejnoty (10 klejnotów za jeden klucz) w mieście Merith w melinie. Klejnoty zaś zdobywamy wykonując dzienne obowiązki dla straży w mieście Asee (zabicie 30 potworów).


Pamiętajmy również, że:
- im wyższy poziom tym większa szansa na pułapki
- im wyższy poziom tym więcej złota znajdujemy
- każde użycie napoju, czy też zmiana odwiedzanego miejsca (nawet przeglądanie profilu) skutkuje bezpowrotnym wyjściem z lochów


Copyright © by leonpro778


Toplista MMO - Wypromuj strone związaną z tematyką gier MMO - Polskie Centrum Gier MMO   Najlepsze gry via www - rpg online!   TOP50 Gry   MMORPG Top50   Gry w przeglądarce  

graczeonline.pl  - Spis gier dla graczy.   gry przeglądarkowe ----------+RPG+------------ Sites-----------   Top Granie