Login:     Hasło:    
<< porwót do spisu treści


Historia

   Jeździec zatrzymał swojego konia. Rozejrzał się powoli dookoła a następnie spojrzał za siebie. To go podniosło na duchu, prawie tysiąc ciężkozbrojnych rycerzy spoglądało na niego. Gotowi byli oni pójś za nim w ogień, w wir największej bitwy, byli gotowi na śmierć. Wielu z nich oddało już życie na tej wyprawie. Pozostali zaś stali równo w szeregu nie dając po sobie poznać zmęczenia czy strachu. Siłą tej armii było bowiem zaufanie do każdego. Kiedy wiesz, że żołnierz obok walczy nie po to aby przeżyć, lecz także aby chronić Ciebie, sam walczysz jeszcze lepiej i odwzajemniasz się tym samym. Właśnie to zaufanie w armii pozwoliło dotrzeć tak daleko.

   Jeździec zeskoczył z konia i spojrzał na otaczające go lasy. Doskonale wiedział, że w tych drzewach kryją się łucznicy czekający tylko na sygnał po którym gotowi byli wystrzelić grad strzał w kierunku nieprzyjaciela. Na jego znak jeden z żołnierzy zabrał konia i po chwili zniknął w ostatnich szeregach. Nie ma już odwrotu, wyprawa doszła tak daleko a o jej powodzeniu zadecyduje ta walka. Dokładnie, ostatnia walka do której gromadziły się setki goblinów pojawiających się na wzgórzu. Z upływem czasu setki zaczęły zmieniać się w tysiące i przewaga wroga rosła z każdą sekundą. Uformowany szyk armii stał jednak w bezruchu.

   To właśnie jest jedna z takich chwil, kiedy trzeba przemówić. Podnieść na duchu tych słabszych i umocnić jeszcze bardziej tych co są silniejsi. Chociaż każdy z żołnierzy został doskonale przeszkolony to wielu z nich marzyło o odpoczynku. Prawie miesiąc ciągłego marszu z krótkimi przerwami na posiłek jest w stanie złamać nawet najwytrwalszego. Głównodowodzący dobył swojego miecza i kierując swój wzrok w kierunku swoich żołnierzy rzekł donośnym głosem:
- Żołnierze! Tutaj czeka nas ostatnia batalia. To od niej zależy czy nasze ostatnie zmagania pójdą w zapomnienie czy też będzie to bitwa, o której głośno będzie w każdej tawernie. Wszystko jest w waszych rękach. Jedno jest pewne, niezależnie od wyniku jest to nasza ostatnia walka. Dajcie z siebie wszystko!    Po tych słowach żołnierze równo podzielili się na trzy mniejsze grupy. Każdy z nich doskonale widział co ma robić, doskonale znał swoją pozycję i jak wiele zależy właśnie od niego. Wszyscy skupieni byli na zbliżającej się armii goblinów. Każdy z nich w myślach przedstawiał sobie wizję jak zaatakować aby położyć jak najwięcej przeciwników. Armia goblinów zbliżała się coraz szybciej a żołnierze trwali w bezruchu czekając na sygnał... ATAK!!!


...


   Chłód, tak bardzo wyczekiwany chłód... a przede wszystkim odpoczynek. Można już odsapnąć, uspokoić nerwy... już po wszystkim... walka się skończyła. Cel został osiągnięty a resztki wrogiej armii wygnano z tej ziemii. Jeździec powoli wsparł się na mieczu, powoli do niego docierało, że tu jest już koniec jego wędrówki. Spojrzał na swoich żołnierzy, którzy próbowali pomagać najbardziej potrzebującym. Po tej bitwie armia nie prezentowała się już okazale jak na początku ale przewaga prawie pięciu na jednego musiała przynieść taki efekt. Niewiele pomogło wezwanie łuczników do walki wręcz. Straty okazały się ogromne.

   Jednak myśl o wygranej bitwie zdawała się przysłaniać to wszystko. Przecież tak naprawdę ta wygrana dała początek nowej ery. Jeździec już wiedział co będzie dalej, miał już warianty opracowane od samego początku. Ta kraina będzie JEGO krainą i nazwie ją NINDERLEHT a w tym miejscu powstanie stolica ASEE.
Copyright © by leonpro778


Toplista MMO - Wypromuj strone związaną z tematyką gier MMO - Polskie Centrum Gier MMO   Najlepsze gry via www - rpg online!   TOP50 Gry   MMORPG Top50   Gry w przeglądarce  

graczeonline.pl  - Spis gier dla graczy.   gry przeglądarkowe ----------+RPG+------------ Sites-----------   Top Granie